MÖBLER / Möbler, övrigt / Imperialsäng 8652441
nr 865 2441
Imperialsäng
Sent 1800-tal, utdragbar, Bemålad, bredd: 102 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:23:40
13/12 12:37:54
100 kr
16/12 16:21:09